Aanmelding nieuwe leerlingen

Normaal gesproken hebben we eind januari, meestal op een vrijdag OPEN HUIS op school om nieuwe ouders kennis te laten maken met de school, hen rond te leiden en vragen te beantwoorden. Helaas kan dat nu ook niet door gaan. Maar er zijn wel ouders die een school voor hun kind zoeken. Ze hebben een brief ontvangen van de gemeente waarin ze het advies krijgen om hun kind binnenkort op te geven. Misschien horen belangstellende ouders van u, ouders van kinderen die nu bij ons op school zitten, over de Prinses Marijkeschool of hebben ze informatie op onze website gevonden. Wij hopen dat u onze ambassadeur wilt zijn en belangstellende ouders wilt vertellen over onze school. De nieuwe ouders willen wij graag, zodra het weer mag, op afspraak, onze school laten zien en informatie geven over ons onderwijs, onze groepen en alle vragen die er zijn beantwoorden. Belangstellenden vragen wij contact op te nemen met onze directeur Marieke Naberman via het telefoonnummer van school 0548-615312 of via mail info@marijke-ikt.nl. We plannen dan een moment in, waarop het mogelijk is om de school te bekijken en alle vragen te beantwoorden. Klik hier voor het aanmeldingsformulier.
Cookie instellingen